VFRh - VFR Club Hellas

Πως πηρατε την VFR σας;

Μοιραστείτε
    XLGeorge
    Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 1044
    Μοντέλο : VFR800 VTEC A4, Transalp 650 2002 & 2006
    Κράνος : Shoei XR1100, Arai Tour X4

Απ: Πως πηρατε την VFR σας;

Δημοσίευση από XLGeorge Την / Το 04.12.15 13:19

gaz έγραψε:
    Είχα 3-4 χιλιάρικα. Ήθελα γρήγορο sport-touring. Ανάμεσα σε 2 πάλι Blackbird και ZX12. Ανέβηκα Αθήνα να δω μηχανάκια. Οδήγησα ένα 12 και μετά αφού άλλαξα βρακί, οδήγησα ένα ΧΧ.

Χαχα, ξερω ακριβως τι λες Laughing  Ενας συναδελφος στη δουλεια ειχε ενα ΖΧ12 και τα αλλαξαμε καποτε με το VFR σε μια κυριακατικη βολτα, του το εδωσα κι'εγω πισω με λερωμενο βρακι lol!  Μετα μου ειπε: "η μηχανη ειναι σαν τη γυναικα, πρεπει να τη φοβασαι καθως καθε φορα που ανοιγεις τερμα γκαζι και την πιεζεις αντιδραει διαφορετικα!" Surprised

Παντως τη γυναικα του δεν πρεπει να τη φοβοτανε γιατι την πηγε καλοκαιρινες διακοπες στη Γαλλια με το ZX12! Shocked
    XLGeorge
    Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας

Δημοσίευση από XLGeorge Την / Το 04.12.15 13:38

VFGeorge έγραψε:
    Vvag έγραψε:
    Εδώ θα διαφωνήσω... Η δικιά σου μπορεί, η  G6 όμως είναι πιο βαριά και ογκώδης και πρόσεξες τι θερμοκρασίες βαράει... Έχει χαρακτήρα, είναι ταξιδιάρα, θέλει ανοιχτό δρόμο, εθνικές, επαρχιακούς, στροφιλίκια και πολλά χιλιόμετρα, ΑΥΤΟ ξέρει να κάνει (αργά ΚΑΙ γρήγορα...!). Όταν την πήγα στο νησάκι σκέφτηκα πως θα' θελα να' χα εντουράκι, όταν την έβγαλα στην πόλη κουράστηκα (όχι πως είπε όχι πουθενά, αλλά δε χάρηκε κιόλας).

Εδω θα διαφωνησω... Τα FI και VTEC ειναι επισης φανταστικα all-rounder, ετσι τα χρησιμοποιουν αλλωστε οι περισσοτεροι στη Ευρωπη - κανω καθε μερα 20μλ/32χμ μεσα στο Λονδινο μαζι του. Απλα θελουν 3cm bar-risers για να αναδειχτει αυτος ο all-round χαρακτηρας τους. Σχετικα με νησι, ενα on-off δεν παιζεται αλλα και το VFR μπορει να παει παντου, ιδιως τωρα που οι περισσοτεροι δρομοι εχουν ασφαλτοστρωθει.

Καλα, διαβαζω τι εγραφα το 2009 οταν ειχα το μηχανακι στο Νησι Rolling Eyes  Απο το φθινοπωρο του 2010 εχω το μηχανακι στην Ελλαδα και σιγουρα δεν ειναι καθημερινο all-rounder λογω θερμοκρασιων και σχετικων θεματων οπως εχω ξαναγραψει. Επισης το πηγα μια φορα καλοκαιρι σε νησι των Κυκλαδων και την επομενη πηρα ..το αρχαιο XLR250 (εχοντας τοτε το Τρανσαλπ στο Νησι) Very Happy

Το μηχανακι αυτο θελει ανοιχτους δρομους και (οχι στραμπουλιγμενα) στροφιλικια με καλο οδοστρωμα, εκει ειναι στο στοιχειο του Thumbsup  Το δικο μου με εχει εξυπηρετησει πολυ για ταξιδια, το χρησιμοποιω σαν το αυτοκινητο που δεν εχω στην Ελλαδα. Και παρ'οτι μαθημενος με ον-οφ, τοχω ακομη μετα απο 11 χρονια και 85Κ χμ Cool
    Ο φυσικός
    Αρχαίο μέλος
    Αρχαίο μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 7094
    Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
    Κράνος : Shoei XR-1000

Δημοσίευση από Ο φυσικός Την / Το 04.12.15 16:37

Τι ωραίο θέμα! Το είχα ξεχάσει. Μπράβο Νίκο που το επανέφερες στην επιφάνεια.

Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας

Δημοσίευση από XLGeorge Την / Το 04.12.15 17:16

Και μια και το ωραιο αυτο θεμα ξεθαφτηκε, ας πω κι'εγω πως το πηρα καθως δεν τογραψα ποτε εδω. (Νομιζω οτι τοχα γραψει καπου αλλου αλλα δεν μπορω να βρω το σχετικο νημα).

Εχοντας μεγαλωσει με on-off και εντουρο (με την εξης σειρα: XR200, Bultaco Frontera, XR250, XLR250, XLR600, ΚΜΧ200, KDX200R, XLV650) ουτε που σκεφτομουνα για "στρητ" μηχανακι, αν και μου αρεσε εμφανισιακα το Blackbird. Επισης μου αρεσε το CBR600F το οποιο ειχε ενας φιλος και συναδελφος - αυτος το ειχε στο κοκκινο-μπλε-ασπρο αλλα ειχε βγει και ενα πιο "κλασικο/σοβαρο" γκρι μεταλλικο το οποιο και γουσταρα πολυ.

Εχοντας πρωτοπαρει το XLV650 το 2001 πηγα μερικες βολτες με φιλους και συναδελφους που ειχανε CBR600F, ZX12R και VFR800FI. Εκει ειδα για πρωτη φορα VFR απο κοντα και μου αρεσε επειδη ητανε κατι σαν το CBR600F επι το πιο τουριστικο. Το 2002 που βγηκε το VFR VTEC, εμεινα με το στομα ανοιχτο απο πλευρας σχεδιασης  Surprised ητανε η πιο ομορφη sports touring μηχανη που ειχα δει, κατι που παιζει να ισχυει ακομα και σημερα για αρκετο κοσμο! Cool

Παρ'ολα αυτα, ταγμενος στην on-off κουλτουρα χρησιμοποιουσα το XLV ακομα και οταν γυρναγα την Ευρωπη με το γκαζι καρυδωμενο και 160χμω. Καποια μερα λοιπον την ανοιξη του 2004, καπου εβαλα το κλειδι του XLV στη δουλεια και δεν μπορουσα να το βρω με τιποτα, οποτε επρεπε να παω σπιτι να φερω το δευτερο. Ο συναδελφος και φιλος Mike (Ελληνας, Μιχαλης απο το Παγκρατι) μου εδωσε τα κλειδια του CBR600F. Εκεινη η διαδρομη δουλεια-σπιτι-δουλεια (38+38 = 76χμ αλλα γυρισα πισω ..the long way και εκανα γυρω στα 90χμ συνολικα) μου ανοιξε τα ματια για το τι κανει ενα sports touring μηχανακι και ποσο φιλικο ειναι, γιατι ουσιαστικα τετοιο ητανε και το CBR600F Wink

Αρχισα τα test rides, δοκιμασα τα Bird, Busa και VFR VTEC, και επειδη το ηθελα και σαν μηχανακι για καθε μερα, πηρα τελικα το πανεμορφο VTEC το καλοκαιρι του 2004 Thumbsup
    XLGeorge
    Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας

Δημοσίευση από XLGeorge Την / Το 04.12.15 17:24

Νίκος έγραψε:
    Εν τω μεταξύ στα μέρη μου, δεν υπήρχαν και πολλά μηχανάκια για πώληση, πόσο μάλλον VFR. Βρέθηκε όμως μια αγγελία για ένα κόκκινο VFR στα Τρίκαλα. Πήγα λοιπόν με την παρέα μου να το δούμε. Θυμάμαι ότι μέχρι τότε, από κοντά είχε τύχει μόνο να δω ένα ασημί και ένα μαύρο (V-tec και τα δύο). Μόλις είδα το κόκκινο... I love you I love you I love you
    Το εξετάσαμε, ήταν σε καλή κατάσταση και μερικές μέρες μετά ξαναπήγα Τρίκαλα για να το πάρω. Thumbsup Thumbsup Thumbsup

Ο Τρικαλινος που το ειχε ητανε μηπως ενα ψηλο παιδι, ο Μακης, καθηγητης μαθηματικων? ("Μαθηματικος" οπως λεμε "Φυσικος" Laughing) Αν ναι, ειναι φιλος μου και πηρε το VFR αφου ειχε δει το δικο μου. Αλλα δεν εδεσε με την sports touring θεση οδηγησης και φιλοσοφια, τωρα εχει ενα Tiger 955 το οποιο ομως δεν πολυχρησιμοποιει.
    Νίκος
    Μέλος
    Μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 276
    Μοντέλο : VFR 800 V-tec ABS
    Κράνος : Shoei XR-1100

Δημοσίευση από Νίκος Την / Το 12.12.15 13:28

Vvag έγραψε:
    Έχεις βλέψεις για αρχαιολόγος βλέπω ε; Razz Razz Razz
    Καθόμουν και διάβαζα το παραλήρημα, όταν ακόμα ήμασταν "στα μέλια" με... την πρώην πλέον!! Very Happy

Thumbsup

Άμα σου πω ότι το βρήκα στο... google, ψάχνοντας κάτι άλλο; (δεν θυμάμαι πια τι...)
    Innocent

VFGeorge έγραψε:
    Νίκος έγραψε:
    Εν τω μεταξύ στα μέρη μου, δεν υπήρχαν και πολλά μηχανάκια για πώληση, πόσο μάλλον VFR. Βρέθηκε όμως μια αγγελία για ένα κόκκινο VFR στα Τρίκαλα. Πήγα λοιπόν με την παρέα μου να το δούμε. Θυμάμαι ότι μέχρι τότε, από κοντά είχε τύχει μόνο να δω ένα ασημί και ένα μαύρο (V-tec και τα δύο). Μόλις είδα το κόκκινο... I love you I love you I love you
    Το εξετάσαμε, ήταν σε καλή κατάσταση και μερικές μέρες μετά ξαναπήγα Τρίκαλα για να το πάρω. Thumbsup Thumbsup Thumbsup

Ο Τρικαλινος που το ειχε ητανε μηπως ενα ψηλο παιδι, ο Μακης, καθηγητης μαθηματικων? ("Μαθηματικος" οπως λεμε "Φυσικος" Laughing) Αν ναι, ειναι φιλος μου και πηρε το VFR αφου ειχε δει το δικο μου. Αλλα δεν εδεσε με την sports touring θεση οδηγησης και φιλοσοφια, τωρα εχει ενα Tiger 955 το οποιο ομως δεν πολυχρησιμοποιει.

Όχι, όχι, μαγαζί είχε...
    XLGeorge
    Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας

Δημοσίευση από XLGeorge Την / Το 12.12.15 13:44

Νίκος έγραψε:
    VFGeorge έγραψε:
    Νίκος έγραψε:

Όχι, όχι, μαγαζί είχε...

Ναι, ρωτησα ενδιαμεσα τον Μακη, μου ειπε οτι το ειχε πουλησει σε καποιον στα Τρικαλα. Εξ'αλλου το ειχε πουλησει πριν αρκετα χρονια, εσυ απ'οτι ειδα το πηρες το 2013 αλλα δεν ειχα κοιταξει και σκεφτηκα οτι ισως το ειχες παρει πιο παλια.
    Caracal
    Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 2310
    Μοντέλο : NC21, NC29, 2*NC30, NC35, RC36-2, SC45

Δημοσίευση από Caracal Την / Το 12.12.15 16:06

Τόσα χρόνια, ένας να αλλάξει τον τίτλο από το αψυχολόγητο ''την'' σε ''το'' δεν βρέθηκε;
    Ο φυσικός
    Αρχαίο μέλος
    Αρχαίο μέλος

Info
    Άντρας

Δημοσίευση από Ο φυσικός Την / Το 12.12.15 18:12

Το δικό μου είναι θηλυκό!

Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 2310
    Μοντέλο : NC21, NC29, 2*NC30, NC35, RC36-2, SC45

Δημοσίευση από Caracal Την / Το 12.12.15 19:11

Γιατί, ειδικά το δικό σου, είναι γραναζωτό, δεν είναι βιτέκ, να γεννάει τεντωτήρες κάθε τόσο...
    VEFALIFT
    Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 1984
    Μοντέλο : GSXR 750,TRANSALP 700, SYM 200 ST
    Κράνος : SHOEI XR1100

Γρηγορότερος είναι αυτός που επιστρέφει . . .

Δημοσίευση από VEFALIFT Την / Το 12.12.15 19:27

Ο φυσικός έγραψε:Το δικό μου είναι θηλυκό!

Σίγουρα, γιατί της βάζουν χέρι στις μανέτες . . . lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
    ionized
    Νέο μέλος
    Νέο μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 28
    Μοντέλο : VFR 800A
    Κράνος : AGV horizon

Ολα ειναι δρομος τελικα..

Δημοσίευση από ionized Την / Το 12.12.15 20:16

Ας γραψω και εγω τοτε αφου απο χθες επιτελους ειναι δικια μου!
    Βρισκοντας στο φαναρι εντελως τυχαια ενα παλιο φιλο και συμμαθητη αυτος με tdm εγω με gsxr 600 τοτε αφου ειπαμε τα νεα μας και ανταλαξαμε τηλεφωνα με καλει σε μια σε μια πανελληνια εκδρομη του tdm hellas στο πηλιο.
    Εκει γνωριζοντας διαφορους τυπους γνωριζω και τον γνωριμο σε εσας red baron ο οποιος ειχε τοτε tdm (εγραφε εδω ενα φεγγαρι).Το παρεακι με τους βολιωτες εδεσε και απο τοτε καναμε παρεα και εκδρομες μαζι με η χωρις την λεσχη.Καποια στιγμη  μου λενε πως ο τηλεμαχος αλλαξε μηχανη ρωταω τι και λενε "vfr".
    Εγω κολλημενος με τα ss τοτε λεω τα κλασικα καλοταξιδος εγινε δικος μας κτλ  ειχα φορτωσει και κατι τσιπουρακια..ακουσα cbr
    ο χειμωνας περναει χωρις να εχω δει το μηχανακι του γιατι ειχε και ενα σκουτερ για την πολη,εγω πουλαω την μηχανη παιζουν και κατι στραβες με θεματα υγειας στην οικογενεια και αναγκαστικα χαθηκα.Αφου τελος καλο ολα καλα αποφασιζω να ξαναπαρω μηχανη πιο ωριμος και αρραβωνιασμενος πια και αφου ηξερα και τα παιδια αγοραζω ενα tdm για να γλυτωσει και το τουρλοκολι η γυναικα και ξαναρχιζω τα παλια.Σε μια εκδρομη στο περτουλι εκει που περιμεναμε να μαζευτουμε για να ξεκινησουμε κομβοι σκαει ο τηλεμαχος με μια μπορντω κουκλα..εχω μεινει μ@λ@κ@ς με το στομα ανοιχτο και την κοιταω και λεω απο μεσα μου "  Wall  Wall  Wall που πηγα και πηρα το tdm " και ολα αυτα τα ευγενη που λεμε οταν μιλαμε με τον εαυτο μας.
    Απο εκεινη την μερα και για 6 μηνες που το χρωσταγα ακομα οποτε εβλεπα το μηχανακι του τηλεμαχου με ελουζε κρυος ιδρωτας.Ενιωθα οτι με κοιταει στα ματια και μου ελεγε παρε με!
    Αφου ξεχρεωσα το tdm αρχες του 11 αρχιζω μανιωδως να οργωνω το γνωστο σαιτ μεταχειρο αλλα για τα τοτε δεδομενα οι τιμες τους ηταν απαγορευτικες για μενα,απογοητευμενος μενω με το tdm to οποιο απο τα 6 μηχανακια που περασανε απο τα χερια μου το θεωρω την μεγαλυτερη πατατα και τελειως λαθος αγορα.
    Καλοκαιρι του 11 τωρα και με πιανει ενας συναδελφος παλαιος μηχανοβιος στα 55 του τοτε λιγο πριν την συνταξη και μου λεει:
    -Μητσο εχω μια προταση
    -Πες το του λεω.
    -Ξερεις εχω ενα fjr και επειδη μεγαλωσα και με πονανε και τα ποδια βαρυ μηχανακι μπλα μπλα μπλα..θελεις να κανουμε ανταλαγη?
    το σκεφτομαι ενα δευτερολεπτο και του λεω ναι..αλλο που δεν ηθελα να ξεφορτωθω την παπαρια..
    Περνω λοιπον το fjr κανω πολλα ταξιδια μεσα και εξω..μεχρι χαιλαντς και john O"groats πατησε η ροδα του και λεω οτι αυτο ειναι το μηχανακι που παντα ηθελα τελικα..κουνια που με κουναγε..
    Μια μερα ενα μηνα πριν βλεπω σε μια μαντρα που περνω καθημερινα πηγαινοντας για δουλεια μια κουκλα σαν του Τηλεμαχου μπορντω να με κοιταει με λαγνο βλεμμα.
    Γαμ@ την π0τανα μου λεω τοσα vfr εχω δει απο τοτε και δεν μου εκανε κλικ νομιζα σε ξεπερασα..
    @@ ξεπερασες..ολη νυχτα το σκεφτομουν.Πηγαινοντας για δουλεια την αλλη μερα σταματαω στην μαντρα και μπενω μεσα και καλα να ρωτησω ποσο την δινει
    μου λεει οτι το μηχανακι ειναι του γαμπρου του και μου δινει το τηλεφωνο του..
    Για να με βλεπετε εδω να γραφω αυτο το κατεβατο σημαινει οτι την απεκτησα...και θα φυγει απο μενα μονο  οταν γινει πολυ γρια.Γαμωτο γιατι δεν σε επερνα νωριτερα? $@#$
    VEEFARIOS
    Τακτικό μέλος
    Τακτικό μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 463
    Μοντέλο : VFR800FIW-XRV750P
    Κράνος : ανθρακωρυχου

Δημοσίευση από VEEFARIOS Την / Το 12.12.15 21:51

Να πω και γω τον πονο μου...., την ιστορια μου εν συντομια.
    1990 25χρονος νεαρος εγω, δουλευα πρωι δουλευα και νυχτα Το ονειρο μου για αποκτηση μοτοσυκλετας μεγαλου κυβισμου φανταζε απο οικονομικης αποψης εφικτο.
    Την ειδα σε μια βιτρινα στο χαλανδι ενα σκουρο μπλε RC24 σε αψογη κατασταση , εξωτικη μοτοσυκλετα για την εποχη της σε δελεαστικη τιμη.
    Ετσι αρχισε η θυελλωδης σχεση μας που δυστυχως εμελλε να διακοπει βιαια με ενα τρομακτικο τροχαιο, απο το οποιο επιβιωσε μονο ο ενας απο τους δυο μας.
    μετα το εριξα στα κλασσικα αναπαλαιωνα παλιες μοτο,ωσπου το 2009 ειπα θελω το vfr μου πισω.
    Rc24 δεν εβρισκα σε καλη κατασταση ουτε καν rc36 οποτε κατεληξα στο 800αρι γραναζωτο που κοσμει το αβαταρ μου. Εχω διωξει πλεον ολα τα κλασσικα και το vfr μαζι με ενα αφρικα ειναι τα μοτο που θελω να ζησω μαζι τους τα επομενα χρονια
    Ο φυσικός
    Αρχαίο μέλος
    Αρχαίο μέλος

Info
    Άντρας

Δημοσίευση από Ο φυσικός Την / Το 12.12.15 21:58

Caracal έγραψε:Γιατί, ειδικά το δικό σου, είναι γραναζωτό, δεν είναι βιτέκ, να γεννάει τεντωτήρες κάθε τόσο...

Γεννάει, όμως, ωραίες εμπειρίες!

VEFALIFT έγραψε:

Σίγουρα, γιατί της βάζουν χέρι στις μανέτες . . . lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Η ομορφιά έχει και τα προβλήματά της.

Τακτικό μέλος
    Τακτικό μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 463
    Μοντέλο : VFR800FIW-XRV750P
    Κράνος : ανθρακωρυχου

Δημοσίευση από VEEFARIOS Την / Το 12.12.15 22:02

Ο φυσικός έγραψε:
    Caracal έγραψε:Γιατί, ειδικά το δικό σου, είναι γραναζωτό, δεν είναι βιτέκ, να γεννάει τεντωτήρες κάθε τόσο...

Γεννάει, όμως, ωραίες εμπειρίες!

VEFALIFT έγραψε:

Η ομορφιά έχει και τα προβλήματά της.

Ετσι. Την θελουν ολοι κολασμενα και γιαυτο παιρνουν και κανα κομματι. Razz
    nikos-ex victor
    Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 1852
    Μοντέλο : VFR 800Α '08 k' VW 1303 '73
    Κράνος : HJC τελικά

Δημοσίευση από nikos-ex victor Την / Το 13.12.15 16:05

δλδ? την κάνει σιγά-σιγά? Laughing Razz
    Ο φυσικός
    Αρχαίο μέλος
    Αρχαίο μέλος

Info
    Άντρας

Δημοσίευση από Ο φυσικός Την / Το 13.12.15 16:08

nikos-ex victor έγραψε:δλδ? την κάνει σιγά-σιγά?    Laughing Razz

Πού το ξέθαψες αυτό το ανέκδοτο;

Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 1852
    Μοντέλο : VFR 800Α '08 k' VW 1303 '73
    Κράνος : HJC τελικά

Δημοσίευση από nikos-ex victor Την / Το 13.12.15 16:15

ξεχνιούνται?!!!
    ΗΛΙΑΣ
    Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 1278
    Μοντέλο : 2004.
    Κράνος : Καμία επιλογή

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩ

Δημοσίευση από ΗΛΙΑΣ Την / Το 16.12.15 9:11

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ..εγώ την μαυρουλα εχω ,και θα εχω νομίζω για καιρό ακόμα. Είμαι της συνήθειας και πιστός δεν αλλάζω εύκολα. ΑΠΟ ΤΟ 2009 ΤΗΝ ΕΧΩ Ε ΜΑΛΛΟΝ.
    Ο φυσικός
    Αρχαίο μέλος
    Αρχαίο μέλος

Info
    Άντρας

Δημοσίευση από Ο φυσικός Την / Το 16.12.15 19:28

ΗΛΙΑΣ έγραψε:Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ..εγώ την μαυρουλα  εχω ,και θα εχω νομίζω για καιρό  ακόμα. Είμαι της συνήθειας και πιστός δεν αλλάζω εύκολα. ΑΠΟ ΤΟ 2009 ΤΗΝ ΕΧΩ Ε ΜΑΛΛΟΝ.

Θέλουμε λεπτομέρειες της γνωριμίας σας! Thumbsup Thumbsup Thumbsup

Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 1278
    Μοντέλο : 2004.
    Κράνος : Καμία επιλογή

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩ

Δημοσίευση από ΗΛΙΑΣ Την / Το 17.12.15 14:02

Ο φυσικός έγραψε:
    ΗΛΙΑΣ έγραψε:Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ..εγώ την μαυρουλα  εχω ,και θα εχω νομίζω για καιρό  ακόμα. Είμαι της συνήθειας και πιστός δεν αλλάζω εύκολα. ΑΠΟ ΤΟ 2009 ΤΗΝ ΕΧΩ Ε ΜΑΛΛΟΝ.

Θέλουμε λεπτομέρειες της γνωριμίας σας! Thumbsup Thumbsup Thumbsup
    .............. I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
    TAKIS-SOL
    Μέλος
    Μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 224
    Μοντέλο : VFR 800 F1
    Κράνος : ΧR 1100

εχει ο θεος....εμεις δεν εχουμε

Δημοσίευση από TAKIS-SOL Την / Το 21.12.15 21:28

Εγω θα γραψω για το πως ξαναπηρα βεφα.
    8 χρονια παρεα με ενα  800 VTEC ..Με ενα διαλλειμα 5 χρονια απο το βετεκακι.,εχοντας απο μεγαλα GSR 600 καιCBF 1000
    μικρα κανα δυο-τρια σκουτερακια.Αποφασισα να κλεισω την καριερα μου με ενα
    VFR 800 F1 ...Eδω θελω να πω οτι (για μενα)ειναι καλυτερο σε καποιους τομεις.
    Παντως να πω οτι το βετεκ δεν συγκρινεται στην ομορφια μετα απο 13 χρονια
    με πολλα μηχανακια...
    Τελικα αν περασεις απο το λογοτυπο και την οικογενεια VFR..
    εκει ανηκεις..και εκει θες να ξαναγυρισεις
    Καλες γιορτες αλανια... ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ rambo

ασε που ξεχασα πως ανεβαζουμε φωτο... help2
    Vvag
    Αρχαίο μέλος
    Αρχαίο μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 8475
    Μοντέλο : Περτικαλί 990 Αντβέτσουρ
    Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!