VFRh - VFR Club Hellas

Gr Mt Girl

Μοιραστείτε
    Ο φυσικός
    Αρχαίο μέλος
    Αρχαίο μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 7095
    Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
    Κράνος : Shoei XR-1000

Απ: Gr Mt Girl

Δημοσίευση από Ο φυσικός Την / Το 24.03.12 21:17

Εφόσον επικοινώνησαν με τον Roberto παιδιά από το άλλο φόρουμ και παρακάλεσαν να σβηστεί το link, νομίζω ότι πρέπει να εισακουστεί η παράκλησή τους. Επιμένω ότι το θέμα θα μπορούσε να λυθεί από τους ιδιοκτήτες του άλλου φόρουμ αλλά δεν βλέπω γιατί να αγνοήσουμε την παράκληση.

Διαχειριστής
    Διαχειριστής

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 1134
    Μοντέλο : VFR 800 RC46 II Α5
    Κράνος : Arai Quantum

Δημοσίευση από Roberto Την / Το 24.03.12 21:30

Caracal έγραψε: ΑΧ1 τις δύσκολες μέρες.....
    Αυτό κύριοι είναι δύο μέτρα και δύο σταθμά. Και ακόμα χειρότερα είναι για μουνοδουλίαση. Να το χαίρεστε...

Προφανώς αναφέρεσε σε εμένα και στην αρχή (αφού μόνο εγώ έχω AX-1) αλλά και στο τέλος, οπότε και απαντάω...

Ξέρω πότε σου γύρισε το οκτάρι ανάποδα, εσένα...όταν "διαφωνήσαμε" στο MotoGP και μου είπες τη φοβερή ατάκα "από εκεί που κρέμεσαι γύρνα ανάποδα και δες τα πράγματα όπως πρέπει να τα δεις".

Λοπόν, με το τρόπο που μου μίλησες, ακρίβως με τον ίδιο σου απάντησα και εγώ και χαλάστηκες. Για ένα θέμα που ουσιαστικά, είχα παραδεχθεί αυτά που εσείς λέγατε. Αλλά σε πείραξε όμως, γιατί στο Μιχάλη δεν πρέπει να αντιμιλάμε, όπως και να μιλήσει.

Βρήκες την ευκαιρία τώρα λοιπόν, να έχεις κάτι να πεις εναντίον μου.

Πάλι την ίδια απάντηση θα πάρεις.

Εγώ λοιπόν, δεν έχω καμμιά διάθεση, καθόλου χρόνο και κανένα λόγο να ασχοληθώ με ένα τέτοιο φόρουμ.

Ποιος είναι μουνόδουλος από τους δύο μας, το έχεις απαντήσει ήδη στους φίλους που μας γνωρίζουν, με τα γραφόμενα σου παλαιότερα και τώρα. Αν κατάλαβες έχει καλώς, γιατί δεν θα ασχοληθώ άλλο.

Αν θες να συνεχίσεις να γράφεις άσχημα και να πετάς χαρακτηρισμούς, δυστυχώς για εσένα δεν με αγγίζει τίποτα, αντιθέτως γυρίζουν πάνω σου.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Roberto_Diavolo στις 25.03.12 1:00, 1 φορά

Κολλημένο μέλος
    Κολλημένο μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 880
    Μοντέλο : VFR 800 ABS 2005 το καλό το κόκκινο
    Κράνος : full face (carbon bmw)

Δημοσίευση από easy rider Την / Το 24.03.12 21:48

Roberto_Diavolo έγραψε:Ο λόγος είναι ότι με παρακάλεσαν να μην αναπαραχθεί η διεύθυνση εδώ δίοτι μπαίνουν τύποι και συμπεριφόρονται ανάρμοστα.

Να πω κι εγω την χαζομαρα μου ;; Αντε να την πω !! Μηπως θα ηταν καλυτερο να το εγραφες απο την αρχη ετσι ωστε να γλιτωσουμε τις δυο σελιδες ''μουρμουρας'' αλλα και να μην χαλατε τις καρδιες σας με διαφορα σχολια του τυπου σου ειπα και μου ειπες ;;
    Μια αποψη ειναι απλα !!
    Fanrider
    Παλιό μέλος
    Παλιό μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 2289
    Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
    Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Δημοσίευση από Fanrider Την / Το 24.03.12 22:00

Ο φυσικός έγραψε:Εφόσον επικοινώνησαν με τον Roberto παιδιά από το άλλο φόρουμ και παρακάλεσαν να σβηστεί το link, νομίζω ότι πρέπει να εισακουστεί η παράκλησή τους. Επιμένω ότι το θέμα θα μπορούσε να λυθεί από τους ιδιοκτήτες του άλλου φόρουμ αλλά δεν βλέπω γιατί να αγνοήσουμε την παράκληση.

Με εμενα δεν επικοινωνησε κανεις , δε θα επρεπε ; Που ξαφνικα βλεπω το θεμα κουρεμενο και να θελει ο Πανος να το σβησει .

Νομιζω παντως οτι κανεις απο εδω μεσα δεν εχει καποιο λογο να κανει εγγραφη σε αυτο το φορουμ , τωρα αν τα κοριτσια ειναι μελη και υπαρχουν καποια θεματα εκει μεσα αυτο δεν αφορα εμας , και ουτε αυτο το θεμα οπως μπηκε προετρεψε τα αρσενικα μελη του VFRH να μπουν να δουν τι παιζει ,αντιθετως καλοπροαιρετα προετρεψα να το δουν τα κοριτσια και ουτε εθιξε καποιον , ουτε και υπηρξαν ασχημα υπονοουμενα απο κανεναν , του Μιχαλη τα σχολια ακολουθησαν υστερα απο τη λογοκρισια και την προθεση να σβηστει το θεμα .

Οχι πως ενδιαφερει κανεναν βεβαια αυτο το φορουμ αλλα πιστευω πως θα επρεπε να ενημερωθω
    για το προβλημα πριν πετσοκοπει το θεμα και επειδη δε το γουσταρω αυτο να γινεται , θα παρακαλουσα να μην ξαναεπαναληφθει .

SCORPIOS
    Αρχαίο μέλος
    Αρχαίο μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 3274
    Μοντέλο : VFR800
    Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Δημοσίευση από SCORPIOS Την / Το 27.03.12 12:09

Think Τελικά αν λείπεις καιρό χάνεις αρκετά θέματα..
    Postman
    Αρχαίο μέλος
    Αρχαίο μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 5671
    Μοντέλο : John Deere 990HP
    Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

Δημοσίευση από Postman Την / Το 27.03.12 12:47

SCORPIOS έγραψε: Think Τελικά αν λείπεις καιρό χάνεις αρκετά θέματα..
    ...κλαιν μαιν..
    da_beazt
    Κολλημένο μέλος
    Κολλημένο μέλος

Info
    Άντρας
    Mηνύματα : 889
    Μοντέλο : Honda CBF 2005 ABS, Honda Transalp 2002 και τέρμα τα ιταλικά
    Κράνος : ARAI chaser, ARAI tour-x 3, HJC FS-10, CABERG V2 407, LOUIS jet and PROBIKER S2

Κοίτα που πας γιατί θα πας εκεί που κοιτάς

Δημοσίευση από da_beazt Την / Το 27.03.12 21:13

Τώρα που κάναμε την αρχή μήπως να διαγράψουμε και τα ποστ που δείχνουν το μεγάλο του 2011 αμάρτημα μου; (βοηθάω όσους δεν παρακολουθούν φανατικά ότι με αφορά - δηλαδή 2-3 άτομα έχει σχέση με αυτό που έγινε γνωστό με τον Βελλεροφόντη). Ok το παραδέχομαι SPAM OFF.

Από την άλλη όμως αν το καλοσκεφθούμε αυτά τα fora που είμαστε γραμμένοι στο internet στην ουσία είναι σαν μεγάλοι τοίχοι όπου ο καθένας μας κολλάει ότι αφίσα του καπνίσει. Και το να λέμε "Ε παλικάρι όταν περνάς από το δρόμο μην κοιτάς τον τοίχο, ΑΚΟΥΣ;" νομίζω ότι είναι τουλάχιστον αστείο. Επίσης η άποψη μου είναι ότι όταν κάποιος θέλει να φτιάξει μια μυστική - μέμμπερς όνλι παρέα δεν την φτιάχνει σε δημόσια μέσα.

P.S. φαντάζομαι ότι για λόγους δικαιοσύνης μαζί με το δικαίωμα κάποιων να έχουν αποκλειστικό φόρουμ το οποίο δεν θέλουν να βλέπει το άλλο φύλο (μόνο και μόνο γιατί είναι "λάθος" φύλο) πηγαίνει και το δικαίωμα κάποιων άλλων να έχουν μια περιοχή όπου θα απαγορεύουν την είσοδο στο άλλο φύλο (μόνο και μόνο γιατί είναι "λάθος" φύλο).

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 24.11.17 22:19